wyszukiwanie zaawansowane
1 » O wydawnictwie2

Promocje

O wydawnictwie

   Wydawnictwo „Help-Med” zostało założone w 1992 r. i od 25. lat prowadzi działalność uwzględniającą potrzeby rynku medycznego. Redaktorem oraz założycielem wydawnictwa jest dr n. med. Teresa Demitrescu. Wydawnictwo „Help-Med” publikuje książki z zakresu medycyny, przydatne dla lekarzy różnych specjalności, (m.in.  pediatrów, lekarzy rodzinnych, dermatologów, alergologów) oraz dla pielęgniarek. Rolą naszych publikacji jest wsparcie lekarzy w podejmowaniu trudnych decyzji i rozwiązywaniu problemów w codziennej pracy, w szczególności w pracy z małymi pacjentami.
 
    Autorzy oraz redaktorzy merytoryczni Naszych książek są specjalistami różnych dyscyplin medycyny z wielu ośrodków naukowych w Polsce.
W swoim dorobku mamy publikacje z zakresu pediatrii m.in.: Leki w praktyce pediatrycznej (wyd. VI - 2017),  Poradnik pediatry, który doczekał się 13. wydań, Profilaktyka otyłości u dzieci i młodzieży; alergologii (Alergia i nietolerancja pokarmowa. Mleko i inne pokarmy wyd. I 2013, dodruk 2015); dermatologii (Atopowe zapalenie skóry. Poradnik dla rodziców); wakcynologii (Szczepienia w pytaniach i odpowiedziach - w przygotowaniu 6. wydanie); żywienia dzieci (Żywienie dzieci w zdrowiu i chorobie – 2 wydania) oraz pielęgniarstwa pediatrycznego (Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne. Wybrane zagadnienia wyd. I 2014 - literatura podstawowa (Programy, sierpień 2015 r.).

   Publikacje Nasze są jednym z podstawowych narzędzi pracy lekarza z uwagi na ich przejrzysty układ, zawartość danych, a pozytywna ocena użytkowników to duża satysfakcja i zachęta do podejmowania nowych wyzwań.

   Staramy się uczestniczyć w konferencjach i kongresach medycznych gdyż bardzo cenimy bezpośredni kontakt z Naszymi Czytelnikami.
Nasze publikacje dostępne są w sprzedaży wysyłkowej na www.help-med.pl, w kięgarniach medycznych oraz na stoisku Wydawnictwa podczas konferencji.
   W najbliższym czasie (od początku 2017 r.) spotkacie Nas Państwo na wielu konferencjach szkoleniowo-naukowych, sympozjach i kongresach medycznych (bieżące informacje w zakładce Aktualności). 

Redaktor naczelny
dr n. med. Teresa Demitrescu
 
Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl